Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego często budzą więcej emocji i problemów niż poważne sprawy karne. Rozwód to bardzo delikatna materia, dlatego warto poświęcić ją prawnikom, którzy specjalizują się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, a ponadto mają długie w tym doświadczenie i wiele pozytywnie rozstrzygniętych spraw rozwodowych za sobą. Jeśli interesuje Państwa adwokat z Warszawy, który wyróżnia się takimi cechami, zapraszamy do naszej kancelarii prawnej.

Wśród naszych kompetencji znajduje się nie tylko sam rozwód, ale i inne kwestie związane z rodziną, jak np. podział majątku czy kwestie alimentacyjne. Zawsze staramy się dojść do porozumienia z drugą stroną, nie działamy prowokacyjnie i na każdym etapie działań próbujemy przewidzieć konsekwencje naszych decyzji, proponując klientom najlepsze dla nich rozwiązania – takie, które pozwolą oszczędzić jak najwięcej nerwów, przykrej szarpaniny i strat finansowych. Jesteśmy w stanie wywalczyć uczciwe alimenty zarówno na dzieci, jak i na klienta, jeśli ten ma do nich prawo.

Prowadzimy przede wszystkim sprawy rozwodowe na terenie Warszawy i okolic. W przypadku zamieszkiwania innych regionów Polski lub różnego rodzaju problemów i wątpliwości zachęcamy do korzystania z opcji pomocy prawnej on-line. Nasze usługi są nie tylko profesjonalne, z zachowaniem obowiązującej nas tajemnicy zawodowej oraz zasad etyki, ale także szybkie i kompleksowe. Tworzymy i składamy pozew o rozwód niemal błyskawicznie, od momentu, aż uda nam się ustalić z klientem satysfakcjonujące go oczekiwania i warunki współpracy.

Kontakt

Kalejta, Banaszak-Gałczyńska
Adwokaci Spółka Jawna

ul. Raszyńska 3 lok. 5

02-026 Warszawa

tel.: 22 40 00 186

fax.: tel.: 22 11 58 950 

tel. kom.: 693 216 620

tel. kom.: 606 633 408

wyślij wiadomość