Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Rozwód - Adwokat Kalejta Warszawa

Kancelaria adwokacka oferuje pełen zakres usług klientom indywidualnym jak również przedsiębiorcom. Kancelaria z dbałością o szczegóły opracuje najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania dla swoich klientów, które pozwolą niezwłocznie uregulować stan prawny. Naszą intencją jest zaproponowanie klientom najlepszych rozwiązań stawianych przed nami zadań. Klienci są zawsze na bieżąco informowani o aktualnym przebiegu prowadzonej sprawy. W pracy zawodowej kierujemy się zasadami etyki zawodowej i godności zawodu. Kancelaria adwokacka znajduje się w Warszawie a w zakres jej usług wchodzą m.in. rozwody, udzielanie porad w zakresie prawa rodzinnego i praw pokrewnych.

W ramach działalności kancelarii prawniczej w Warszawie o dobro interesów prawnych klientów dbają: adwokat Mariusz Kalejta specjalizujący się w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz adwokat Marta Gałczyńska-Banaszak, której specjalnością jest między innymi prawo gospodarcze. Posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kancelarii w Warszawie. Świadczone usługi są oparte na obowiązujących kodeksach prawa, zgodne ze wszystkimi ustawami prawa polskiego.

Porady prawne dotyczące rozwodu w Warszawie

Adwokat Mariusz Kalejta rozpoczął swoje doświadczenie zawodowe w Warszawie w latach 2004-2007 odbywając aplikację sądową, po której złożył egzamin sędziowski. Wpisany jest na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie jako prawnik zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych. Gwarantuje ono świadczenie usług na najwyższym poziomie zawodowym z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb klientów Kancelarii. W obrębie zainteresowania adwokata Mariusza Kalejty jest prawo rodzinne z naciskiem na kompleksowe przeprowadzanie spraw rozwodowych, prawo spadkowe, prawo rodzinne i administracyjne.

Adwokat od rozwodów z Warszawy

Rozwód z reguły pozostaje sprawą niezwykle delikatną, dlatego warto skorzystać z pomocy prawnej, by skonsultować się z adwokatem specjalizującym się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Prawnik obiektywnie i rzeczowo oceni sytuację i doradzi optymalne rozwiązanie, bez udziału emocji. Kompetencje adwokata Mariusza Kalejty obejmują nie tylko sprawy rozwodowe, ale wszystkie sprawy związane z prawem rodzinnym, między innymi kwestie finansowe rodziny: alimenty, podział majątku. Porady prawne są udzielane w Warszawie lub online.

Kontakt

Kalejta, Banaszak-Gałczyńska
Adwokaci Spółka Jawna

ul. Raszyńska 3 lok. 5

02-026 Warszawa

tel.: 22 40 00 186

fax.: tel.: 22 11 58 950 

tel. kom.: 693 216 620

tel. kom.: 606 633 408

wyślij wiadomość