Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

O kancelarii

Mariusz Kalejta

Mariusz Kalejta - dobry
i profesjonalny prawnik

Kancelaria oferuje pełen zakres usług klientom indywidualnym jak również przedsiębiorcom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie,starannie i profesjonalnie. Kancelaria rzetelnie opracuje najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania dla Państwa, które pozwolą niezwłocznie uregulować Państwa stan prawny.

Adwokat Mariusz Kalejta w latach 2004-2007 odbył aplikację sądową i złożył egzamin sędziowski. Wpisany jest na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie jako prawnik zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych. Gwarantuje ono świadczenie usług na najwyższym poziomie zawodowym z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb klientów Kancelarii.

Przedmiotem jego szczególnego zainteresowania jest prawo cywilne ze szczególnym uwzględnieniem prawa spadkowego oraz prawo rodzinne i administracyjne.

Adwokat Marta Gałczyńska-Banaszak absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, związana z palestrą od 2006 r. Ukończyła aplikację adwokacką, a następnie w 2010 r. uzyskała tytuł zawodowy adwokata i wpis na listę adwokatów.
Zdobywanie doświadczenia zawodowego rozpoczęła pracując jako praktykant, a następnie aplikant w indywidualnej kancelarii adwokackiej, by następnie rozszerzać je o kolejne umiejętności w liczących się na rynku stołecznych kancelariach adwokacko-radcowskich. W ten sposób w spektrum jej praktyki znajduje się szeroki zakres zagadnień, obejmujący pomoc prawną osobom fizycznym, jak również kompleksowa obsługa osób prawnych.

W swojej działalności koncentruje się na prawie karnym oraz cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa gospodarczego, prawie własności intelektualnej i prawie pracy. Przez długi czas zajmowała się m.in. obsługą podmiotu prawnego w zakresie prawa przewozowego, jak również udzielała czytelnikom porad prawnych w jednej z gazet codziennych.

Włada biegle językiem angielskim (zdany Certificate of Advanced English).

Naszą intencją jest zaproponowanie klientom najlepszych rozwiązań stawianych przed nami zadań. Klienci są zawsze na bieżąco informowani o aktualnym przebiegu prowadzonej sprawy. W pracy zawodowej kierujemy się zasadami etyki zawodowej i godności zawodu, które są dla nas najwyższą wartością.

Kontakt

Kalejta, Banaszak-Gałczyńska
Adwokaci Spółka Jawna

ul. Raszyńska 3 lok. 5

02-026 Warszawa

tel.: 22 40 00 186

fax.: tel.: 22 11 58 950 

tel. kom.: 693 216 620

tel. kom.: 606 633 408

wyślij wiadomość