Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Podział majątku - Adwokat Kalejta Warszawa

Prawo rodzinne często budzi najwięcej emocji i bywa kontrowersyjne. Kancelaria adwokacka wspólników Mariusza Kalejty oraz Marty Gałczyńskiej-Banaszak świadczy profesjonalne usługi z zakresu prawa rodzinnego oraz innych działów prawnych. Kancelaria pozostaje do dyspozycji swoich klientów od początku do zakończenia postępowania. Adwokat Mariusza Kalejta specjalizując się w prawie rodzinnym głównie w Warszawie oferuje swoją pomoc w zakresie podziału majątku, pomocy w ustaleniu ojcostwa, spraw o alimenty oraz szeregu innych wniosków rodzinnych, które wymagają konsultacji prawnej.

Rozwód z reguły pozostaje sprawą niezwykle delikatną, dlatego warto skorzystać z pomocy prawnej, by skonsultować się z adwokatem specjalizującym się w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Prawnik obiektywnie i rzeczowo oceni sytuacje, doradzi optymalne rozwiązanie, bez udziału emocji. Kompetencje adwokata Mariusza Kalejty obejmują nie tylko sprawy rozwodowe, ale i wszystkie sprawy związane z prawem rodzinnym, między innymi kwestie finansowe rodziny: alimenty, podział majątku. Porady prawne są udzielane w Warszawie lub online.

Sprawy o podział majątku w Warszawie

Kancelaria zawsze świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w oparciu o etykę zawodową. Zawsze staramy się dojść do porozumienia z drugą stroną, nie działamy pochopnie i na każdym etapie działań próbujemy przewidzieć konsekwencje naszych decyzji, proponując klientom optymalne rozwiązanie, które pozwoli zakończyć etap niepotrzebnych batalii w sądzie. W przypadku spraw o podział majątku zawsze wysłuchujemy obie strony, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie dla klienta, które nie będzie wiązało się z niepotrzebnymi stratami.

Klienci korzystający z naszej kancelarii mają zagwarantowaną rzetelną obsługę oraz zachowanie tajemnicy adwokackiej. Ceny porad i pomocy prawnej zawsze są udzielane jak najszybciej w oparciu o obowiązujące przepisy. Ceny usług są ustalane indywidualnie w zależności od specyfiki sprawy i ilości czasu poświęconego na znalezienie dogodnego rozwiązania lub do zakończenia postępowania sądowego. Usługi w zakresie porad dotyczących prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, ustalenie ojcostwa, podział majątku) są rozwiązywane w siedzibie w Warszawie.

Kontakt

Kalejta, Banaszak-Gałczyńska
Adwokaci Spółka Jawna

ul. Raszyńska 3 lok. 5

02-026 Warszawa

tel.: 22 40 00 186

fax.: tel.: 22 11 58 950 

tel. kom.: 693 216 620

tel. kom.: 606 633 408

wyślij wiadomość