Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Wysoka jakość świadczonych usług,
rzetelność i profesjonalizm

Alimenty - Adwokat Kalejta Warszawa

Kancelaria oferuje pełen zakres usług klientom indywidualnym oraz partnerom biznesowym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie. Kancelaria skrupulatnie opracowuje najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania dla swoich klientów, które pozwolą niezwłocznie uregulować stan prawny. Kancelaria adwokacka świadczy usługi z zakresu: prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Adwokat Mariusz Kalejta specjalizuje się w prawie rodzinnym, świadcząc usługi w Warszawie zajmuje się alimentami, rozwodami, separacjami etc.

W naszej kancelarii bierzemy pod uwagę delikatność prawa rodzinnego, dlatego powierzając nam prowadzenie swojej sprawy klient ma gwarancje wsparcia, zrozumienia i opieki od pierwszego spotkania aż do zakończenia postępowania. Specyfika spraw prawa rodzinnego jest bardzo wymagająca, ponieważ na szali jest nie tylko jednostka, ale i cała rodzina. To jak potoczy się proces postępowania rodzinnego ma wpływ przede wszystkim na dzieci i ich zabezpieczenie materialne. Kancelaria z siedzibą w Warszawie zawsze bierze pod uwagę dobro i interesy swojego klienta, dlatego ubiegając się o alimenty adwokat wnikliwie konsultuje potrzeby z klientem.

Kancelaria adwokacka z Warszawy - postępowanie w zakresie alimentów

Prawnicy prowadzą sprawy pomagając w niezbędnych formalnościach, pilnowaniu terminów sądowych, jednocześnie na bieżąco informują o postępach w sprawie, dzięki czemu klient ma możliwość swobodnych decyzji dotyczących postępowania alimentacyjnego w Warszawie. Ponadto adwokat otrzymując pełnomocnictwo pozostaje do dyspozycji klienta i służy poradom prawnym, będąc w stałym kontakcie. Usługi są zawsze profesjonalne, z zachowaniem obowiązującej adwokata tajemnicy zawodowej oraz zasad etyki.

Adwokat Mariusz Kalejta będąc specjalista od spraw związanych z prawem rodzinnym, zawsze przekłada dobro klienta, dlatego uczciwie walczy o jak najwyższe alimenty. Sprawy prowadzone przez kancelarię dotyczą najczęściej okręgu Warszawy i województwa mazowieckiego, jednakże zarówno Mariusz Kalejta, jak i Marta Gałczyńska-Banaszak świadczą porady online bez ograniczeń terytorialnych.

Kontakt

Kalejta, Banaszak-Gałczyńska
Adwokaci Spółka Jawna

ul. Raszyńska 3 lok. 5

02-026 Warszawa

tel.: 22 40 00 186

fax.: tel.: 22 11 58 950 

tel. kom.: 693 216 620

tel. kom.: 606 633 408

wyślij wiadomość